Nowe gry dydaktyczne

Gry i zabawy wywierają dodatni wpływ na rozwój umysłowy, rozwijają szybkość orientacji, pobudzają pomysłowość, poszerzają i utrwalają wiadomości z różnych dziedzin, wyrabiają pożądane nawyki oraz orientację w otaczającym świecie. Za pomocą gier dydaktycznych ćwiczymy spostrzegawczość, myślenie, wolę.

Treść, przebieg, zasady gry, które obowiązują wszystkich uczestników, wywołują wśród bawiących się podobne przeżycia psychiczne, co zespala grupę, wpływa na wytworzenie więzi społecznych. Polecamy nowo zakupione dla naszej filii gry!

Trefl, gra rodzinna 5 Sekund, Junior - TreflDawka zdrowej zabawy dla najmłodszych graczy!
– „Wymień trzy składniki zupy”.
– Mamo! Wolałem już to poprzednie pytanie!
– Czas leci!
– Wiem: talerz, łyżka i woda! Zdążyłem!
– A to dobre! Zaliczam, ale w tym tygodniu będziesz mi pomagał w kuchni, żeby uzupełnić wiedzę.
– Chętnie. Teraz pytanie dla Ciebie: „Wymień dwie postaci z bajek”.
– Czasu mi zabrakło. Nie zdążyłam nic wymyślić.
– Ale super! W tym tygodniu będziesz ze mną oglądała moje ulubione bajki, żeby uzupełnić wiedzę.
Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry 5 sekund!
Z pewnością bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 smaki dżemu – ale czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, a pozostali gracze tylko czekają na Twoje potknięcie! Czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, dlatego mówisz co ci ślina na język przyniesie. Podajesz czasem dziwaczne, czasem śmieszne odpowiedzi, podczas gdy kulki szybko mkną w dół spirali specjalnego czasomierza. Jeśli pytanie sprawia ci kłopot – wykorzystujesz karty „Czasu” lub „Zmiany”. Na żółtej stronie kart znajdują się pytania dla młodszych dzieci, a na czerwonej dla starszych. 5 sekund – szalona i zabawna gra teraz w wersji junior!
opis pochodzi od wydawcy
zamów GD3 8
Regał z grami dydaktycznymi